Київська Ліга Дитячого Футболу

Kyiv Champion League 2018

15.04.2018 о 9:23

14 квітня 2018 року розпочалася весняна частина Відкритого дитячого чемпіонату «KYIV CHAMPION LEAGUE» серед дітей 2009, 2010 та 2011 р.н.

В Чемпіонаті приймають участь 48 дитячих команд з міста Києва, Київської області та міста Житомир. Кожна вікова категорія поділена на ліги: PREMIER LEAGUE та FIRST LEAGUE, по 8 команд в кожній лізі. Ігри проходять на штучних футбольних полях Спорткомплексу «ОЛІМП» за адресою: м. Київ, вул. Кулібіна, 11. Розміри поля 40х20 м., ворота- 2х3 м. Формат Чемпіонату – 4 польових гравці та воротар. Ведеться відео зйомка та фотозвіти всіх матчів. На Чемпіонаті ведеться повна статистика всіх матчів, всіх команд і всіх гравців. По закінченню Чемпіонату переможці нагороджуються кубками, медалями, учасники – дипломами, а також будуть визначені кращий гравець Чемпіонату, кращий бомбардир, кращий воротар, які будуть відзначені пам’ятними нагородами та призами від партнерів турніру.
Нагородження переможців відбудеться 26 травня, в день фіналу Ліги Чемпіонів УЕФА в Києві.
Турнірні таблиці та розклад ігор можна переглянути на сайті www.kldf.kiev.ua
Відео матчів Чемпіонату можна переглянути за посиланням httpss://www.youtube.com/channel/UCIE5vUh39WNU8qXcZXOXtFw/videos
Фотозвіт Чемпіонату можна переглянути за посиланням httpss://kldf.io.ua/album.