fbpx
Київська Ліга Дитячого Футболу

JUNIOR FOOTBALL FEST 2018

23.08.2018 о 10:24

Закінчився Всеукраїнський дитячий Фестиваль футболу «JUNIOR FOOTBALL FEST 2018» серед дітей 2010-2012 року народження, який проходив в місті Києві 20-22 серпня 2018 року на відкритих полях X-PARK.

51 команда з усієї України змагалася за почесні нагороди престижного щорічного турніру. Рівень учасників традиційно був досить потужний, боротьба точилася на кожному клаптику футбольного поля. Численні батьки та вболівальники отримали масу задоволення та сплеск адреналіну від гри юних футболістів. Жодній з команд-фіналістів перемога не видалася «легкою прогулянкою». Так серед команд 2010 р.н. перемогу святкувала команда ФК «ДИНАМО» КИЇВ, перегравши у феєричному фіналі команду Волинь з Луцька з рахунком 3-2. Трете місце здобула команда СК КИЇВ, перемігші команду ФК «СПАРТА» з міста Чернівці з рахунком 4-1. Не менш запекла боротьба за призові місця точилася і серед команд 2011 р.н. У напруженому і цікавому фіналі команда JUNIOR з Вінниці здолала досить потужну і згуртовану команду ФК «КАСКАД» з міста Бровари з рахунком 5-1. Трете місце посіла команда КДЮСШ «ЧЕМПІОН» ПБ, перегравши в серії післяматчевих пенальті команду СК КИЇВ 2-2(3-4 пен) . У наймолодшій віковій категорії серед дітей 2012 р.н. боротьба за нагороди точилася до фінального свистка. Команда ФК «JUNIOR» з міста Вінниця переграла у напруженому фіналі команду RED DRAGONS 2-1. Трете місце у досить складному і цікавому матчі в серії пенальті виборола команда КДЮСШ «ЧЕМПІОН» ПБ перегравши команду UFS 1-1 (3-2 пен).
Нагороджували юних футболістів голова ГО «КИЇВСЬКА ЛІГА ДИТЯЧОГО ФУТБОЛУ»- Володимир Величко та Павельєва Олександра – організатори турніру. Переможці та номінанти турніру отримали чудові подарунки від Партнерів Фестивалю. Технічний спонсор турніру SELECT Sport Ukraine– подарувала номінантам турніру чудові подарунки від своєї торгової марки SELECT. Комплект манишок кожній команді подарував Партнер Фестивалю «Мережа магазинів «АТРИБУТИКА». Солодкі подарунки отримали юні футболісти від компанії «ITALIANO VERO» та цукерки «Луцький сувенір» від наших гостей команди Луцьк Волинь. Морозивом пригощала ТМ «ЛАСУНКА». Піцою досхочу нагодувала мережа піцерій «PIZZA HOUSE». Кращі гравці Фестивалю отримали сертифікати на безкоштовне відвідування Дитячого міста професій «KIDS WILL». Переможці Фестивалю отримали сертифікати на безкоштовне відвідування парку розваг SUMMER PARK на Даринку. Нашим наймолодшим футболістам 2012 року народження водний Партнер Фестивалю «НЕБЕСНА КРИНИЦЯ» подарувала пляшки для води, щоб вони могли вгамовувати спрагу на шляху до футбольних перемог!!!
В завершенні хочеться привітати переможців турніру та подякувати всім юним футболістам – учасникам турніру за чудове футбольне свято, яке вони нам подарували. Побажаємо їм удачі та безліч футбольних перемог!
Результати матчів можна переглянути на сайті: www.kldf.kiev.ua
Відео усіх матчів Фестивалю можна переглянути за посиланням: httpss://www.youtube.com/channel/UCIE5vUh39WNU8qXcZXOXtFw/videos
Фотозвіт Фестивалю: httpss://kldf.io.ua/album