fbpx

ЯКЩО ТИ ФАНАТ ФУТБОЛУ, ХОЧЕШ ПІДВИЩИТИ СВІЙ ІГРОВИЙ РІВЕНЬ, ПОЛІПШИТИ ТЕХНІКУ ВОЛОДІННЯ МЯЧЕМ, А КРІМ ТОГО – ВІДМІННО ВІДПОЧИТИ НА МОРІ ТА ПРИДБАТИ НОВИХ ДРУЗІВ- GREEN PARK FOOTBALL CAMP ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ !!!

ХЛОПЧИКИ ТА ДІВЧАТКА ВІД 8 ДО 15 РОКІВ

Про наш табір

Тренування

Досвідчені тренери і щоденні заняття за спеціальною програмою допоможуть значно поліпшити навички і техніку гри

Поле

Натуральне трав’яне футбольне поле 105х65 м, футбольні площадки 20х40 та 30х50 м на території табору

Турніри

Регулярні командні та індивідуальні змагання з футболу

Екіпірування

Кожній дитині видається екіпірування, яке включає шорти, футболку, гетри

Розваги

Мотузковий парк, настільний теніс, волейбольні та баскетбольні майданчики. Три басейни з підігрівом. Кожного вечора розважальна програма в амфітеатрі дитячого табору

Море

Власний 300 метровий піщаний пляж, інструктора, рятувальники

Безпека

Територія комплексу повністю закрита по всьому периметру і знаходиться під цілодобовою охороною

Харчування

Сучасна столова дитячого табору розрахована на 500 місць. 5-ти разове харчування з унікальним щоденним різноманітним меню, розробленим спеціально для дітей.

Розташування та умови проживання

Дитячий творчо-спортивний табір “GREEN PARK” SERGEEVKA розташований в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області за 80 км від міста ОДЕСА. Смт Сергіївка являє собою унікальний бальнеогрязьовий курорт. Поєднання теплого сухого степового повітря, хвойного лісопарку і легкого морського бризу сприяє тому, щоб відпочинок і оздоровлення на курорті були по-справжньому повноцінними.

Учасники табору проживають в досить затишних та комфортабельних 4-х містних номерах, які розташовані в нових сучасних малоповерхових корпусах, спроектованих по готельному принципу. Номери облаштовані екологічно-чистими дитячими меблями та постільною білизною. В корпусах розташовані кімнати для відпочинку і дозвілля та конференц-зал, для проведення теоретичних навчань.

Програма

Програма Футбольного табору GREEN PARK FOOTBALL CAMP наповнена футболом і спортивними та міні-іграми, розвагами та відпочинком в найкращому спортивному таборі на Чорноморському узбережжі - «GREEN PARK» SERGEEVKA. Основну увагу тренери табору приділяють футбольній підготовці і відточуванню футбольної майстерності хлопців, не забуваючи про активний відпочинок і масі розваг для дітей.

У футбольній програмі табору - два футбольні тренування в день за спеціально розробленою методикою під керівництвом досвідчених тренерів категорії В і С. Юні футболісти зможуть відпрацювати технічні навички гри, освоїти техніку володіння м'ячем і ігрову тактику, а також познайомиться з теорією футболу. Вправи відпрацьовуються на натуральному трав'яному полі і власному піщаному пляжі, на березі Чорного моря. Програма тренувань оновлюється щодня протягом усього табору.

Тренувальна частина

 • Щоденні тренування
 • Спец.тренування на технічну підготовку
 • Ранкові пробіжки
 • Товариські ігри
 • Пляжний футбол
 • Ігри в турнірі табору
 • Індивідуальні змагання:
  - Жонглювання м’ячем
  - Конкурс на індивідуальну футбольну майстерність
  - Конкурс на кращого воротаря зміни
  - Конкурс на відстань удару
  - Конкурс на найточніший удар

Дозвілля

Для дозвілля дітей є мотузковий парк, настільний теніс, волейбольні та баскетбольні майданчики, три басейни з підігрівом. Кожного вечора на дітей чекає розважальна програма в амфітеатрі дитячого табору. Наші досвідчені вожаті, закріплені за кожною командою, проведуть цікаві квести та інші групові ігри серед дітей.

“GREEN PARK” SERGEEVKA має власний облаштований 300-т метровий піщаний пляж (тіньові навіси, інструктори з плавання, рятувальники).

Організатори

ЛІТНІЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТАБІР ОРГАНІЗОВУЮТЬ ГО «КИЇВСЬКА ЛІГА ДИТЯЧОГО ФУТБОЛУ» М.КИЇВ ТА СПОРТИВНЕ АГЕНТСТВО «4 СЕЗОНИ» М. ОДЕССА.
ГО «КИЇВСЬКА ЛІГА ДИТЯЧОГО ФУТБОЛУ» заснована в 2014 році. Організатор великих Всеукраїнських та Міжнародних дитячих футбольних турнірів в м.Києві та щорічного Фестивалю футболу «GREEN PARK FOOTBALL FEST". З моменту заснування ГО «КИЇВСЬКА ЛІГА ДИТЯЧОГО ФУТБОЛУ» провела 18 турнірів в яких брало участь понад 8000 дітей.
Спортивне Агентство «4 Сезони» - організатор заходів для юних футболістів та їхніх батьків. Організатор дитячих футбольних турнірів, дитячих таборів, семінарів і форумів для батьків юних футболістів.

Зміни в таборі

LIGUE 1 1.06-14.06

 • МІСЦЬ НЕМАЄ
 • Тренувальна форма в подарунок

LALIGA 16.06-22.06

 • МІСЦЬ НЕМАЄ
 • Тренувальна форма в подарунок

SERIE A 1.07-14.07

 • 13 982грн
 • Тренувальна форма в подарунок

BUNDESLIGA 16.07-29.07

 • МІСЦЬ НЕМАЄ
 • Тренувальна форма в подарунок

PREMIER LEAGUE 31.07-13.08

 • 12 974грн
 • Тренувальна форма в подарунок

UPL 15.08-28.08

 • МІСЦЬ НЕМАЄ
 • Тренувальна форма в подарунок

Як забронювати путівку?

1

Залишити заявку

2

Укласти договір

3

Здійснити оплату

4

В день початку табору діти приїзджають у супроводі батьків або в складі організованої групи з Києва, Одеси, Дніпра и Харькова до табору і назад на усі зміни.

Питання-відповідь

В Вартість входять:
- проживання в комфортабельних котеджах,
- 5-ти разове якісне харчування,
- щоденні футбольні тренування,
- футбольна форма
- користування басейнами
- відпочинок на морі
- Етнопарк «Нью-Васюки» / Аккерманська фортеця / вечірня прогулянка на катері з дискотекою (з 10 років)
- оздоровчі процедури: масаж, гальваногрязь, інгаляції, ароматерапія, ЛФК
- користування ігровими комплексами, спортивними майданчиками, мотузяним парком
- щоденне прибирання номерів і санвузлів
- розважальна програма та нагородження медалями в кінці зміни.
Також кожній дитині в подарунок надається справжня спортивна екіпіровка.
Ми надаємо можливість не тільки готівкової оплати, а й безготівкового розрахунку.
Забронювати путівку можна, залишивши заявку, після чого Вам передзвонить наш менеджер для уточнення деталей та укладення договору.
Акційна ціна на путівку діє до 1 квітня 2019 року
Необов'язково професійно займатися для того, щоб потрапити до нас на зміну. Достатньо лише мати бажання навчитися чомусь новому в цій області. Наші тренери подбають про те, щоб групи були розділені по силам і навичкам.
Групи для проживання в кімнатах формуються за віком і з урахуванням побажань друзів жити вместе.Комната розрахована на 4 людини.
Групи для тренувань з футболу формуються відповідно до навичками і також віком кожної дитини. На тренуванні з хлопцями завжди знаходиться 2 досвідчених тренера.
• Копія Свідоцтва про народження (паспорта) дитини
• Медична довідка форми №079 / О
• Медична довідка про щеплення
• Медична довідка про епідемічний стан
• Медична довідка з дозвіл лікаря на заняття футболом
У кожній групі дітей присутній 2 тренера і двоє вожатих з педагогічною освітою. Також на території табору є кваліфікований медперсонал.

Галерея

задайте своє питання:
067-445-35-10