fbpx
Київська Ліга Дитячого Футболу

GREEN PARK FOOTBALL FEST 2018

14.06.2018 о 9:35

Фестиваль футболу «GREEN PARK FOOTBALL FEST», який проходив на території Спортивно-оздоровчого табору «GREEN PARK SERGEEVKA» з 08 по 14 червня, завершився.

15 команд 2008 та 2006 р.н. з різних куточків України – Києва, Луцька, Одеси, Київської, Одеської та Сумської областей зібралися на це феєричне свято футболу. Численні батьки, вболівальники та юні футболісти отримали масу задоволення від Фестивалю. Шикарні умови проживання в таборі, тепле море та натуральний поле зробили «GREEN PARK FOOTBALL FEST» незабутнім для всіх учасників Фестивалю. Серед команд 2008 р.н. перше місце у цікавому і напруженому фіналі виборола команда ДЮФК «АРСЕНАЛ» з міста Києва перемігши команду ФК «КАСКАД» з міста Бровари з рахунком 2-1. ДЮФК «АРСЕНАЛ» з 01 червня провела в таборі навчально-тренувальні зборі, що безперечно сприяло у боротьбі за золоті нагороди Фестивалю. Трете місце посіла команда ДЮСШ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ». Серед команд 2006 року народження перше місце за командою ДЮСШ-2 з міста Луцька, яка переграла у фіналі команду ФК «ТАЙФУН» з смт Липова Долина Сумської обл. з рахунком 4-1. Трете місце виборола команда ДЮСШ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ», яка програючи по ходу матчу за трете місце з рахунком 3-1 команді ДЮСШ-2 Луцьк спромоглася зрівняти рахунок та виграти у серії післяматчевих пенальті.
Вітаємо переможців Фестивалю та бажаємо їм вдачі та численних футбольних перемог!!!
Запрошуємо команди на навчально-тренувальні збори до «GREEN PARK SERGEEVKA» та Фестиваль футболу «GREEN PARK FOOTBALL FEST 2019», який відбудеться в червні наступного року.